Telefon :
0 232 246 51 93
0530 969 97 66/ for english 05354955935

Adresimiz :
Google Map

Hakkımızda

Özel Gülüm Cantürk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Sağlıklı gülüş güzel gülüştür.

Özel Gülüm Cantürk Ağız ve Diş Sağlığı Tic. Ltd. Şti. 18.12.09 tarihinde Gülüm Cantürk, Abdullah Cantürk ortaklığında kuruldu. 1992 yılından beri birlikte ağız sağlığı hizmeti veren Gülüm ve Abdullah Cantürk 1996 yılından beri evliler. Özel hayatlarındaki birlikteliği iş ortaklığınıda taşıyan Gülüm - Abdullah Cantürk; çok uzun zamandan bu yana sekreterleri olan Gülçin Kaya, Dişhekimi Mesut Sefer ve Dişhekimi Fatma Çayır, Dişhekimi Yekta Onur Polat ve yardımcı personel Dudu Satar, Ayşegül Bakoğlu birlikte çalışmaktadır.

1992 yılından beri hizmet verdikleri muayenelerini diş hekimliğinde bugün gelinen nokta ve ihtiyaçları göz önünde bulundurarak muayenehanelerini kliniğe dönüştürmeye karar vermişlerdir. Muayenelerinin hemen karşısında bulunan kliniklerinin tadilatı ve dekorasyonunu çok kısa sürede tamamlayan Cantürk ailesi 23.01.2010dan bu yana Gülüm Cantürk Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hizmet vermektedir. Polikliniğimizde 3 tedavi ünitesi, 1 ameliyathane bulunup, klinik odalarımız çeşitli tedavi seçenekleri için özel olarak tasarlanmış ve amacına uygun son sistem teknolojilerle donatılmıştır.

Vizyonumuz

Sağlıklı gülüş güzel gülüştür.
  • Ağız ve diş sağlığı tedavilerini, tüm uzmanlık dallarında en son teknolojik imkanlarla toplumun her kesimine sunmak.
  • Tıbbi etik ilkelerden ödün vermeden, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
  • Hastaların ve çalışanların memnuniyeti doğrultusunda devamlı gelişmeyi sağlayan bir yönetim ve işletim sistemi örneği vermek.

Misyonumuz

Sağlıklı gülüş güzel gülüştür.

Diş hekimliği teşhis ve tedavi yöntemlerinde hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla uluslararası standartlarda hizmet veren ağız ve diş sağlığı merkezi olmak.

Gülüm Cantürk Ağız ve Diş sağlığı Polikliniği genç, dinamik, güler yüzlü hekim ve personel kadrosuyla, bilimsel vicdani ve etik değerlerden asla ödün vermeden gelecekte yaptığı iyi işlerle anılan, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak adına sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olma hedefindedir.

0 232 246 51 93

Pzt-Cu: 09:00 - 19:00 / Ctesi : 09.00-14.00

info@disciniz.net

Online iletişim.

Adres

İnönü Cad. 18/1 Sok. No:2b Hatay/İzmir

*Site içeriğinde bulunan bilgiler destek sağlamak içindir. Hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi, tanı ve teşhis koyması yerine geçmez.